خرید عینک آفتابی Louis Vuitton با قیمت ارزان

آیا میدانید برترین عینک سال 2014 نزد افراد معروف همین عینک است ؟

انتخاب آرمین 2afm ، سیروان خسروی ، کیم کارداشیان ، ریحانا ، علیرضا حقیقی و... می باشد

خرید عینک آفتابی Louis Vuitton با قیمت ارزان

تحویل رایگان به سراسر ایران | پرداخت هزینه درب منزل پس از تحویل کالا

لینک خرید عینک لویی ویتون توضیحات عینک لویی ویتونعینک
برای مشاهده گالری عینک اینجا کلیک کنیدساعت ساعت ساعتساعت ساعت ساعت


برچسب:

ساعت دیواری دو طرفه


آگهي مرتبط :

ساعت مرکزی

با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی، زمان و وقت آدمی از اهمیت خاصی برخوردار می گردد لذا جهت کنترل زمان و اهمیت این موضوع ساعت های دیجیتال مرکزی، راه را آسان و ممکن می کنند .
ساعت های دیجیتال مرکزی در نمونه های مختلف یک طرفه دیواری، یک طرفه سقفی، دو طرفه سقفی، ساعت های مخصوص اتاق عمل مجهز به ثانیه شمار و متناسب با تمامی فضاها قابل ساخت می باشند مزیت این ساعت ها نسبت به ساعت های معمولی کنترل و مانیتورینگ به صورت مرکزی می باشد بدین صورت که کلیه ساعت های فرعی توسط مادر ساعت قابل کنترل و مانیتورینگ هستند و در صورت نیاز کارفرما دستگاه های ثبت ورود و خروج پرسنل را هم می توان با سیستم فوق کنترل نمود . تکنولوژی ساخت آن به طریقی است که بدون استفاده باطری داخلی در زمان قطع و وصل شدن برق زمان آن ها تغییر نخواهد کرد و تا 43000 ساعت بدون برق حافظه خود را نگه می دارند و با وصل شدن برق زمان را به طور دقیق نشان می دهند. ساعت های مذکور در زمان ساخت توسط سازنده به وقت ایران به طور دقیق تنظیم می گردد بطوریکه در زمان راه اندازی و بهره برداری دیگر نیاز به تنظیم آن نمی باشد ولیکن تمهیدات لازم جهت تنظیم آن توسط فرد مسئول در قسمت مرکزی در نظر گرفته شده است به طوریکه با تنظیم کردن مرکز اصلی ساعت تمامی ساعت های فرعی و دستگاه های ثبت ورود و خروج پرسنل تنظیم خواهند گردید. و دیگر نیاز نیست تا تمامی ساعت ها در فضاهای مختلف را به طور تک به تک تنظیم نمود . با استفاده از ساعت های مرکزی کلیه ساعت ها یک زمان را نشان می دهند و دیگر تداخلی در کارهای روزمره به دلیل غیر هماهنگ بودن ساعت های یک مجموعه به وجود نمی آید.
موارد استفاده :
ساعت های مرکزی در مجتمع های اداری، بیمارستانی، فرودگاهی، ترمینال ها و پایانه های اتوبوسرانی، مجتمع های تجاری تفریحی ، مدارس، دانشگاه ها، کارخانجات تولیدی، اتاق های عمل و کلیه مکان هایی که زمان ارزشمند است می توان مورد استفاده قرار گیرد.

بازديد: 414

مشخصات آگهي

ايميل: ايميل
تلفن: 0711-2334307
قيمت: تماس بگیرید
موقعيت: سراسر جهان
آدرس: آدرس: شیراز -بیست متری سینما سعدی- حدفاصل چهار راه سینما سعدی و هدایت- ساختمان پاناسونیک -طبقه دوم -واحد 3 کد پستی 94799-71347
تاریخ ثبت آگهی: چهارشنبه 07 دی 1390
منبع: منبعاگر هنوز مجردی پس کلیک کن بیا تو!!!!!!!!
خرید عینک آفتابی ریبن شیشه آبی با قیمت ارزان

با رنگی فوق العاده زیبا و جذاب بدرخشید

طرح شیشه آینه ای و دارای یو وی 400 برای محافظت از چشمان شما

خرید عینک آفتابی ریبن شیشه آبی با قیمت ارزان

تحویل رایگان به سراسر ایران | پرداخت هزینه درب منزل پس از تحویل کالا

لینک خرید عینک ریبن آبی توضیحات عینک ریبن آبیطراحی سایت

بستن

hamsar

بستن

بازی عصر پادشاهان