خرید عینک آفتابی Louis Vuitton با قیمت ارزان

آیا میدانید برترین عینک سال 2014 نزد افراد معروف همین عینک است ؟

انتخاب آرمین 2afm ، سیروان خسروی ، کیم کارداشیان ، ریحانا ، علیرضا حقیقی و... می باشد

خرید عینک آفتابی Louis Vuitton با قیمت ارزان

تحویل رایگان به سراسر ایران | پرداخت هزینه درب منزل پس از تحویل کالا

لینک خرید عینک لویی ویتون توضیحات عینک لویی ویتونساعت دستبندی LED Arina اسپرت

ارائه شده در رنگ های مختلف و زیبا

هم یک دستبند اسپرت و هم یک ساعت LED

دارای تقویم روز شمار

این ساعت در حالت عادی خاموش بوده و با

لمس آن ساعت روشن و نمایان خواهد شد.

دارای 6 ماه گارانتی تعویض

قیمت : 15000 تومان

تحویل رایگان به سراسر ایران | پرداخت هزینه درب منزل پس از تحویل کالا

لینک خرید عینک ریبن آبی توضیحات عینک ریبن آبی
ست 5 کاره حمام spin spa

استحمامی دلپذیر همراه با ماساژ ملایم

ست 5 کاره حمام با 5 نوع سر قابل تعویض ،استحمام راحتی را برای خانواده شما به ارمغان میاورد.

ست حمام ضد آب میباشد.

ماساژ و اسپا را در منزل تجربه کنید!

قیمت : 38000 تومان

تحویل رایگان به سراسر ایران | پرداخت هزینه درب منزل پس از تحویل کالا

لینک خرید عینک ریبن آبی توضیحات عینک ریبن آبیبرچسب:

نقاشی رنگ روغن گل آفتاب گردان


آگهي مرتبط :

ژورنال مشهورترين نقاشي هاي جهان

ژورنال مشهورترين نقاشي هاي جهان

بهترين آثار از مشاهير نقاشي جهان

لئوناردو داوينچي ، ويننست ونگوگ ، بليك ، برون و .....

لئوناردو داوينچي

لئوناردو داوينچي هنرمند و نقاش ايتاليايي فرزند مرد ثروتمندي بود كه در سا ل۱۴۵۲در (وينچي) نزديك فلورا نس بدنيا آمد. چون پدرش از لحاظ مالي قدرت كافي دا شت لذا لئوناردو نزد پيكر تراش معروف آندرئادي ورگيو به تعليم پرداخت در سال1483 به ميلان رفت ودر آنجا سرپرستي بسياري از امور دوك اسفورزا را بر عهده گرفت. وي در سال1502 به خدمت سزار بورژويا رفت و از طرف او بعنوا ن مهندس و معمار به بسياري از شهر هاي ايتاليا سفر كرد و در بازگشت به فلورا نس چهار سال از وقت خود را صرف يكي از بهترين اثر ارزنده ا ش كرد . اين اثر تصوير موناليزا است كه (لبخند ژوكوند) معروف است و بجرات مي توان آ ن را با ارزش ترين تابلوي نقاشي جهان دانست . اين اثر در سال 1911ازموزهء (لوور) پاريس به سرقت رفت وسروصداي عجيبي به راه انداخت. سارق يك نفر ا يتا ليا يي بود . كه مي گفت حس وطن پرستي و علا قه به آثار هنري ا يتا ليايي او را بر آن دا شت . كه دست به چنين كاري بزند . لبخند ژوكو ند دوباره به لوور عودت داده شد . لئوناردو مردي همه فن حريف بود و در نقاشي/حجاري/معماري/مهندسي/نويسندگي/موسيقي هنر خود را به منصه ظهور رسانيد . اين استاد عاليقدر مدتها در فكر آن بود ماشيني بسازد كه بتوان با آن پرواز كرد. يكي از ارزنده ترين آثار او آخرين شام است كه بر ديوار صومعهء سا نتا ماريا در سال 1498ترسيم شده است وي سال1519 در شصت وهشت سالگي در گذشت


وينسنت ونگوگ

در سال 1851 تئودور ونگوگ (يك واعظ كليسا ) و آنا كورنليا كاربنتوس (دختر يك كتابفروش ) با هم ازدواج كردند . اين زوج داراي شش فرزند شدند كه وينسنت ويليام ونگوگ دومين فرزند خانواده بود و در 30 ام مارس سال 1853 متولد شد. محل تولد وي در روستاي زاندرت واقع در جنوب هلند است. چهار سال بعد (1857) برادر مورد علاقه وينسنت يعني تئو به دنيا آمد. وينسنت تحصيلات ابتدايي را در 1861 شروع كرد و در مراحل بعدي تحصيل استعداد خود را در فراگيري زبانهاي خارجي نشان داد (زبانهاي فرانسه، انگليسي و آلماني) در مارس 1868 وي دانشگاه را در ميانه سال تحصيلي رها كرد و به زادگاه خود بازگشت در جولاي 1869 به كارآموزي در اداره مركزي دلالان آثار هنري Goupil(در پاريس) پرداخت.

او كارش را در Hague يكي از گالري هاي اين مجموعه به مديريت عمويش وينسنت آغاز نمود. وي در سال 1873 به شعبه لندن اين موسسه نقل مكان نمود و در آنجا بود كه برخورد تماس روزانه وي با نقاشي ها و ترسيمات هنري استعداد خفته وي را در اين زمينه بيدار نمود. وي در پايان كار روزانه خود به گالري ها و موزه‌هاي هنري لندن مي‌رفت و در دل آثار نقاشي بزرگاني چون Jean-Francois Millet و Jules Breton را تحسين مي‌كرد

به مرور زمان وينسنت علاقه به كار خود را ازدست داد و به انجيل روي‌ آورد و بدين ترتيب عملكرد وي در گالري افت محسوسي نمود تا سال 1875 وي دوبار بين شعب لندن و فرانسه Goupil
نقل مكان نمود. بي قراري وي در اين سالها باعث مي‌شد كه مدام در نمايشگاههاي هنري Louvre , Salon پرسه بزند و اتاق خود را با انواع آثار هنري مدرسه Hague و هنرمندان Barbizon بيارايد.
در اواخر مارس 1876 وينسنت از Goupil جدا شد و با الهام از يك اشتياق سوزان دروني تصميم گرفت كشيش شود و به طور پراكنده فعاليت مختصري نيز در اين زمينه انجام داد.
اما رو ح بيقرار او ، به نيت تدريس در يك مدرسه شبانه‌روزي او را مجددا به لندن كشانيد و در جولاي 1876 شغلي در Isleworth (نزديك لندن ) براي آموزش و وعظ به وي پيشنهاد شد. در چهارم نوامبر همان سال ونگوگ اولين موعظه خود را ايراد كرددر سال 1880 در كنار كشمكشي كه درون اون (بين هنر و خدا ) برقرار بود ، به اين نتيجه رسيد كه مي‌تواند در كنار هنرمند بودن به خدا نيز خدمت كند.او مي‌نويسد : براي درك مفهوم
پيام هنرمندان بزرگ و اساتيد واقعي به شاهكارهاي آنها مراجعه كنيد . خواهيد ديد كه همه پيامها به خدا ختم مي‌شوند. گرچه اگر يكي آن را با نوشتن در كتابي و ديگري با ترسيم در تصويري بيان ‌كند.
بدين ترتيب وينسنت به قصدثبت نام در دانشگاه هنر به بروكسل مراجعه كرد ولي به جاي آن تصميم گرفت به صورت مستقل و پيش خود تجربياتي بيندوزد.
با توجه به اينكه او راهي براي امرار معاش و كسب درآمد نداشت، برادر او تئو كه در شعبه پاريس Goupil خدمت مي‌كرد براي او پول مي‌فرستاد و اين كار را تا ايان زندگي وينسنت ادامه داد.
ويسنت در سال 1881 عاشق دختر دائي خود كي وس-استرايكر شد ولي آن دختر به وي جواب رد داد. سرسختي وينسنت در جلب موافقت وي باعث درگيري والدين دختر با او شد.
اين موضوع د


...
...
...


وگ كنترل خود را از دست داد و دوستش را با يك تيغ ريش تراشي تهديد نمود و بعدا بخشي از گوش چپ خود را با تيغ كند كه به بيمارستان منتقل شد.روح شيدا و بي قرار وي حتي در تيمارستان نيز گريبان او را رها نكرد و سلول خود را به يك استوديوي هنري تبديل نمود . در طي سالي كه در تيمارستان بستري بود 150 اثر هنري از خود برجاي گذاشت كه همه آنها را براي تئو برادرش مي‌فرستاد.


در اواسط جولاي وينسنت به ملاقات برادرش در پاريس رفت كه در آنجا با ناخشنودي تئو در رابطه با كارهاي اخيرش مواجه شد. وي تحمل اين فشار عصبي را نياورد و در 27 جولاي 1890 با تفنگ به قفسه سينه خود شليك كرد

بازديد: 818

مشخصات آگهي

ايميل: ايميل
لينك: http://www.payamsara.com/irbiz.php?vendors=51100018&id=45&AdsID=19971
آدرس: http://www.payamsara.com/irbiz.php?vendors=51100018&id=45&AdsID=19971
تاریخ ثبت آگهی: پنجشنبه 16 دی 1389
منبع: منبع


دسته بازی بلوتوثی موبایل و تبلت

دیگر از بازی با موبایل و تبلت خود خسته نمی شوید!

مناسب برای انواع بازی ها شامل فوتبال،‌ اتومبیل رانی،‌ اکشن و ...

قابل استفاده برای بازی های اندروید و IOS

قابل استفاده به عنوان شاتر بلوتوث جهت عکاسی

قیمت : 29000 تومان

تحویل رایگان به سراسر ایران | پرداخت هزینه درب منزل پس از تحویل کالا

لینک خرید عینک ریبن آبی توضیحات عینک ریبن آبی
طراحی سایت

بستن

بازی عصر پادشاهان