خرید عینک آفتابی Louis Vuitton با قیمت ارزان

آیا میدانید برترین عینک سال 2014 نزد افراد معروف همین عینک است ؟

انتخاب آرمین 2afm ، سیروان خسروی ، کیم کارداشیان ، ریحانا ، علیرضا حقیقی و... می باشد

خرید عینک آفتابی Louis Vuitton با قیمت ارزان

تحویل رایگان به سراسر ایران | پرداخت هزینه درب منزل پس از تحویل کالا

لینک خرید عینک لویی ویتون توضیحات عینک لویی ویتونعینک
برای مشاهده گالری عینک اینجا کلیک کنیدساعت ساعت ساعتساعت ساعت ساعت


برچسب:

یورو تراک سیمولاتور 2


آگهي مرتبط :

بازی شبیه ساز کامیون انگلستان

شبیه ساز کامیون انگلستان

Portable UK Truck Simulator 2010
PC | Windows | English
Genre: Simulator

شبیه ساز کامیون انگلستان

Uk truck simulator یک بازی رانندگی است که توسط شرکت SCS Software تولید گردیده و در سال 2010 در اروپا منتشر شد. آمار جاده ها با استفاده از شبکه ای از بزرگراه ها و راه های اصلی شبیه سازی شده و شما می توانید به 18 شهر بزرگ انگلستان ، از جمله شهر گرانیت در آبردین در شمال تا تپه های سبز رولینگ در جنوب یا به روایتی پلیموت تاریخی جایی که آقای فرانسیس دریک ، بازی معروف کاسه های خود را در حالی که منتظر کشتی های اسپانیایی بود انجام داد، دسترسی پیدا کنید.

تجربه کنید زندگی را به عنوان یک پیمانکار حمل و نقل و شهر های بزرگ انگلستان را ببینید.

شما باید مطمئن باشید که بار را به موقع تحویل می دهید ، کامیون خود را به موقع به خوبی تعمییر می کنید و مصرف سوخت خود را چک می کنید. مراقب باشید که به خاطر نقض ترافیک از درآمد شما کم نشود . در ابتدای بازی شما کارمند یک شرکت حمل و نقل می شوید ، یک کامیون به شما اخنصاص داده خواهد شد و دستورالعمل آنچه باید انجام دهید. هر بار که شما بار را تحویل می دهید کارفرمایتان برای شما برنامه ریزی کرده و کار جدیدی ارائه می دهد .

در طول بازی ممکن است فرصتی برای تغییر کارفرمای خود بیابید ، که ممکن است شرایط کاری خود را اندکی بهبود بخشید ، اما به طور کلی هنوز به شما فرمان داده می شود . در حالی که اشتغال قطعا مزایای خود را دارد و شما نیازی به بارگیری و برنامه ریزی ندارید . کامیون رایگان در اختیار شماست ، این فقط نقطه ی شروع است . هنگامی که مقداری پول جمع آوری کنید خودتان می توانید یک کامیون بخرید

بعد از مدتی احتمالا متوجه می شوید که حرفه ی شما توسعه نمی یابد و شهرت بیشتری بدست نمی آورید ، شما رانندگی می کنید در همان مکان های ثابت و پاداش کار شما می توانست بیشتر باشد – شما می توانستید انجام دهید کارهای بهتری برای خودتان در آن زمان، یک کامیون برای خود می خرید.

راننده ی مستقلی می شوید که بخت خود را در جهان حمل و نقل می سازد. مقداری شجاعت می خواهد که آن را به تنهایی انجام دهید و ارزش آن را دارد که مستقل شوید و جهان جدیدی به روی شما باز گردد.

می توانید در سراسر کشور گاراژ بخرید ، آنها را با کامیون پر کرده و شرکت حمل و نقل خود را در حالی که رشد و پشرفت می کنید راه بیندازید.

شرکت های بیشتر و بیشتری را خواهید یافت که مایلند با شما همکاری نمایند. به مرور زمان ممکن است شما بزرگترین شرکت حمل و نقل انگلستان شوید و یا برشکسته گردید...

شبکه جاده ای در این بازی بر اساس راه ها و شهرهای کشور انگلستان است . تمام کامیون ها از شبیه سازی واقعی استفاده می کنند، جز ئیات به دقت مدل شده اند. فضای داخلی کامیون به همان اندازه جذاب است که بیرون آن. با ابزاره کاربردی واقعی مثل شاخص های رایانه ای ، دما و هشدار سوخت کم ، برف پاک کن و به طور طبیعی یک مجموعه کامل از ابزار اندازه گیری از جمله سرعت سنج – تمام اجزای درونی به صورت سه بعدی در UK Truck Simulator ساخته شده است . دقیقا مانند شبیه ساز قبلی یورو تراک سیمولاتور . همچنین بازیکن می تواند کاملاً دراطراف کابین بتابد .


برای خرید پستی به آدرس زیر مراجعه کنید:


http://esfdvd.ir/post/164

***با تشکراز بازدید شما از این آگهی ***

بازديد: 960

مشخصات آگهي

ايميل: ايميل
تلفن: 09362282991
قيمت: 2500
موقعيت: اصفهان
آدرس: http://esfdvd.ir/post/164
تاریخ ثبت آگهی: دوشنبه 15 اسفند 1390
منبع: منبعاگر هنوز مجردی پس کلیک کن بیا تو!!!!!!!!
خرید عینک آفتابی ریبن شیشه آبی با قیمت ارزان

با رنگی فوق العاده زیبا و جذاب بدرخشید

طرح شیشه آینه ای و دارای یو وی 400 برای محافظت از چشمان شما

خرید عینک آفتابی ریبن شیشه آبی با قیمت ارزان

تحویل رایگان به سراسر ایران | پرداخت هزینه درب منزل پس از تحویل کالا

لینک خرید عینک ریبن آبی توضیحات عینک ریبن آبیطراحی سایت

بستن

hamsar

بستن

بازی عصر پادشاهان